BloodyMasterMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Protect the Queen ( Apara Regina )

3 participanți

In jos

Protect the Queen ( Apara Regina ) Empty Protect the Queen ( Apara Regina )

Mesaj  yomisala Dum Feb 12, 2012 7:42 am

Acest event e unul de strategie si de viteza. Cerintele eventului sunt urmatoarele : Se face un party de 5 playeri , party-ul trebuie sa contina neaparat o elfa( Elfa fiind Regina ) , si restul jucatorilor tot in party de 5 da nu trebuie sa aibe neaparat si elfa. Echipa cu regina trebuie sa parcurga drumul din Noria pana in Devias in Castel pe jos. Cei care sunt in party cu elfa trebuie sa o apere sa nu o omoare ceilalti playeri. Echipa care reuseste sa ucida regina castiga premiul pus in joc. Daca nu reuseste nimeni sa ucida Regina , echipa reginei castiga premiul !

Tin sa anunt ca tot eventul se face pe jos. fara warp sau move. Aveti voie aripi si cai.

Cei care vaneaza regina vor pleca inainte de plecarea reginei si isi vor alege un loc unde cred ei de cuviinta ca va trece regina.

Astept parerile voastre !

yomisala
Moderator
Moderator

Varsta / Age : 21
Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/02/2012
Varsta : 34
Localizare : Ineu

Sus In jos

Protect the Queen ( Apara Regina ) Empty Re: Protect the Queen ( Apara Regina )

Mesaj  WOLFMan Mier Feb 15, 2012 10:26 am

Da este destul de frumos si de provocator acest event numai ca din pacate inca nu avem suficienti jucatori pentru el!Asteptam sa apara jucatorii si sa vedem ce iese:)
WOLFMan
WOLFMan
Admin Forum
Admin Forum

Varsta / Age : 21
Mesaje : 55
Data de inscriere : 05/02/2012
Varsta : 34
Localizare : Galati

Sus In jos

Protect the Queen ( Apara Regina ) Empty Re: Protect the Queen ( Apara Regina )

Mesaj  jonyko Joi Feb 16, 2012 12:26 pm

Da e super ideea.
Sie eu aveam de gand sa fac un event asemanator cu al tau care lam facut pe link si a iesit super fain.
pacat ca nu sunt jucatori pe servar ca ne distram nu gluma
,

jonyko
Moderator
Moderator

Mesaje : 31
Data de inscriere : 12/02/2012

Sus In jos

Protect the Queen ( Apara Regina ) Empty Re: Protect the Queen ( Apara Regina )

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum